Vaste leverkalender voor papier, dispensers en schoonmaakproducten. Geen bestellingen meer, geen lege rollen, geen lege bakjes. Eén afspraak en alles loopt.
Recurrente bevoorrading is een vaste leverafspraak waarbij we, na een eenmalige analyse van je verbruik, een leverkalender opstellen en daarna automatisch leveren zonder dat jij of je bediende telkens moet bellen. Voor de meeste KMO’s plannen we elke vier tot zes weken. Voor grotere verbruikers wekelijks of tweewekelijks.
Concreet: we bepalen welke producten in welke hoeveelheden, op welke frequentie. Wij leveren automatisch volgens dat schema. Wijzigingen (meer personeel, andere gewoontes, seizoenswerking) verwerk je via één telefoon of mail, daarna past het schema zich aan.
Een duidelijk overzicht van wat inbegrepen is in onze service, van onderhoud en herstellingen tot ondersteuning en opvolging.
voorspelbaar verbruik, dispensers in gebruik, wens om minder tijd aan bestellingen te besteden.
vaste levering per vestiging, met centrale facturatie via één hoofdaccount.
voeding, horeca, productie, automotive, kantoren.
Zeer kleine bedrijven (onder 10 medewerkers) waar het verbruik onvoorspelbaar of zeer laag is, of voor occasionele aankopen.
Poetsland gaf ons eindelijk één duidelijk aanspreekpunt voor machines, papier en service. Claude denkt mee, geeft eerlijk advies en volgt alles persoonlijk op. Ook de levering en opleiding verliepen vlot en professioneel.
Ik had een bedrijfsfeest en de medewerkers hadden de schrobzuigmachine bij laatste gebruik aan de kant gezet met een defect. Ik belde Claude tijdens het weekend en op zaterdag is hij nog langsgekomen om het defect te herstellen. Op die manier hadden een mooie zaak om op zondag onze klanten te ontvangen. Top service noemen ze dit, iets wat grote firma’s nog moeilijk in slagen! Geef ons maar de persoonlijke aanpak van een KMO.
Toppers! We kochten bij verschillende leveranciers alles van hygiëne, zonder stil te staan bij de kostprijs. We waren al klant bij Poetsland met onze schrobzuigmachine en toen Claude langskwam voor het leveren van product, stelde hij de mogelijkheden voor van Poetsland, die wij tot dan nog niet kenden. Claude maakte een audit van al onze ruimten: vaatwas, wasmachines, sanitair, productie, kantoren en bezorgde een offerte op maat. Na één jaar hebben we vastgesteld dat we niet alleen veel hebben bespaard, maar ook een veel beter overzicht hebben van alle kosten, wat vroeger niet zo was. Het grote verschil met bestellen uit “boekjes” is dat we een persoonlijk aanspreekpunt hebben en een persoonlijk advies. Daarnaast zijn de prijzen stukken lager dan wat er vaak in de bus valt of op internet wordt aangeboden. Voor ons is de keuze snel gemaakt: bel Claude en bespaar op hygiëne!
Audit ter plaatse van huidig verbruik en leveranciers.
Voorstel leverkalender met frequentie en hoeveelheden.
Eerste levering op afgesproken datum.
Ja, er is geen jaarcontract dat je vastzet. Opzegging kan per maand zonder vergoeding. Wij geloven dat als je content bent, je blijft. En als je niet content bent, dat we het oplossen of je laten gaan.
Dan pas je het schema aan. Via één bericht of telefoon. Geen extra contract, geen wijzigingskost. Wij passen de levering aan vanaf de volgende cyclus.
Eén factuur per maand, met overzicht per categorie (papier, dispensers, zeep, schoonmaakproducten) en per vestiging indien van toepassing. Betaling op 30 dagen einde maand, per overschrijving of domiciliëring.
Tussentijdse extra-levering kan altijd, met behoud van dezelfde prijzen. Voor kleinere wijzigingen passen we de volgende cyclus aan.
Zeker. Voor klanten die met een externe schoonmaakfirma werken, kunnen we de producten leveren die de schoonmaakfirma gebruikt, of de schoonmaakfirma rechtstreeks beleveren als coördinatie-partner.
Eén bezoek, één eerlijk advies. Geen verplichting tot aankoop.
Ontdek de 5 fouten die KMO’s duizenden euro’s kosten bij de aankoop van een schrob- of veegmachine. Direct in je mailbox.